بازگشت به صفحه اصلی
جمعه
۳۱ فروردين ۱۳۹۷
۱۷:۲۲
یادداشت
۸۸.۱۱.۱۰
گفتگو
۸۸.۱۱.۱۰
گزارش
۸۸.۱۱.۱۰
مقاله
نظرسنجی
از دیگران
شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۱ 0

قناعتی در جمع خبرنگاران در کربلا: امسال دو اتفاق خوب هم افتاده، اول خدمات همراه اول و دوم خدمات قابل تقدير بانک شهر

«موبیا (موبایل مديا)/ گروهِ از دیگران»:

عضو هيات رئيسه شوراي اسلامي شهر تهران با بيان اينكه امکانات خوبی در زمینه جمع آوری زباله هاو تفكيك آنها صورت گرفته است، افزود: انجام خدمات بسيار قابل توجه است، اما ما باید پایگاه های ثابت در اين دو شهر داشته باشیم، حضور فصلی ما در اینجا باعث افزایش هزینه ها می شود.

به گزارش خبرنگار اعزامي شهرنوشت به عراق، عضو هيات رئيسه شوراي اسلامي شهر تهران امروز با حضور در شهر كربلا ضمن بازيد از نحوه خدمات رساني شهرداري پايتخت به زائران حسيني در جمع خبرنگاران گفت: مديريت شهري تهران چند سالی است كه توفيق حضور در دو شهر نجف و كربلا را براي خدمت رساني هرچه بهتر و مناسب تر به زائران حسيني دارد.

ابوالفضل قناعتی با بيان اينكه شهرداري تهران با استفاده از تجربه سال های قبل امسال نسبت به فراهم آوردن امکانات و تجهیزات، موفق عمل كرده است، اظهارکرد: مديريت شهري پايتخت برابر نیازهای شهرهاي نجف و كربلا و همچنين زائران اربعين حسيني فعالیت های خوبی را در حوزه خدمات رسانی به همه زوار که هر سال بر تعداد آنها نيز اضافه می شود، داشته است.

وي با اشاره به اينكه انتقال امکانات، تجهيزات و استقرار آنها از یک کشور به کشور دیگر شرایط و هماهنگي هاي بسیار سختی دارد، گفت: در تهران براي برگزاري مراسمات مختلف هماهنگی زيادي لازم نيست، اما اینجا كارها هماهنگی بسياري می خواهد. ضمن اينكه صعوبت رفت و آمد با توجه به ازدحام جمعیت، خدمات رسانی را مشکل می کند.

عضو هيات رئيسه شوراي شهر تهران اعلام كرد: خوشبختانه با وجود تمامي مشكلات، شهرداري تهران توانسته شهر تمیز و زیبایی را برای تردد زوار آماده كند.

وي با بيان اينكه امکانات خوبی هم در زمینه جمع آوری زباله ها و تفكيك آنها صورت گرفته است، افزود: انجام خدمات بسيار قابل توجه است، اما ما باید پایگاه خوب و ثابت در اين دو شهر داشته باشیم، حضور فصلی ما در اینجا باعث افزایش هزینه ها می شود.

قناعتي تصريح كرد: باید پایگاهی را در اينجا مستقر کرده و بخشی از نیازمندی ها را در پایگاه اینجا تامین کنیم. با اين اقدام بخشي از جابه جایی ها کمتر می شود.

وي با با بيان اينكه از شهردار تهران و معاونان ایشان و تمام خدمتگزاراني که به اينجا آمده اند و به عنوان خادم امام حسین(ع) فعاليت مي كنند، تشكر مي كنم؛ ادامه داد: امسال دو اتفاق خوب هم افتاده، اول خدمات همراه اول و دوم خدمات قابل تقدير بانک شهر که این دو اقدام بسیار سودمند بوده است.

عضو هيات رئيسه شوراي شهر در پايان گفت: بحمدلله هر سال نواقص موجود پی در پی در حال حل شدن و کمتر شدن است، اما مهمترین بحث، هماهنگی هاست که بايد هر چه بهتر صورت گیرد زيرا اين اقدام در کاهش نواقص بسیار اثرگذار خواهد بود و باعث افزایش خدمات بهتر به زائران می شود.

نظرات کاربران


تمام حقوق سایت برای صاحب سایت محفوظ می‌باشد. استفاده از مطالب موبیا با ذکر منبع آزاد است.