بازگشت به صفحه اصلی
جمعه
۳۱ فروردين ۱۳۹۷
۱۷:۲۵
یادداشت
۸۸.۱۱.۱۰
گفتگو
۸۸.۱۱.۱۰
گزارش
۸۸.۱۱.۱۰
مقاله
نظرسنجی
از دیگران
دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۸ 0

تغییرات مدیریتی در مخابرات/ خداحافظی مدیر کل 20 ساله روابط عمومی و تغییر مدیر مخابرات تهران

«موبیا (موبایل مديا)/ گروهِ از دیگران»:

با تغییر در ساختار مدیریت فنی و تجاری مخابرات، معاونت جدیدی به نام امور مشتریان در این شرکت تاسیس شده است.

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، رسول سراییان مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در راستای چارچوب اجرای ره‌نگاشت تحول این شرکت، مدیران جدیدی را منصوب کرد.

به این ترتیب داود زارعیان به عنوان سرپرست معاونت امور مشتریان و سمیع‌الله صادقی به عنوان معاونت تجاری منصوب شدند. زارعیان قدیمی‌ترین مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران بود که قریب به ۲۰ سال اداره این روابط عمومی را بر عهده داشت.

همچنین علی کارگزار به عنوان سرپرست معاونت حقوقی، تنظیم مقررات و امور مجلس و محمد نبی‌زاده به عنوان سرپرست معاونت راهبرد و توسعه کسب ‌وکار منصوب شدند.

سید غلامرضا عرب‌هاشمی، مدیر منطقه سمنان به سمت سرپرست منطقه تهران و حمید همت‌زاده به سمت سرپرست منطقه البرز منصوب شدند که با این دو انتصاب، منطقه تهران و البرز از یکدیگر مستقل شدند.

محمد رضا بیدخام، مدیرکل روابط عمومی مخابرات منطقه تهران به عنوان سرپرست روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران منصوب شد.

رضا خلیلی با حفظ سمت به عنوان مجری توسعه شبکه شرکت مخابرات ایران و سیدعلی ملک‌جعفریان به عنوان مجری توسعه فناوری شرکت مخابرات ایران، علیرضا صیدی به عنوان مشاور مدیرعامل در امور فناوری اطلاعات و سید احمد علمایی با حفظ سمت به عنوان مشاور مدیرعامل و مجری توسعه شرکت‌های نوپا منصوب شدند.

نظرات کاربران


تمام حقوق سایت برای صاحب سایت محفوظ می‌باشد. استفاده از مطالب موبیا با ذکر منبع آزاد است.