بازگشت به صفحه اصلی
جمعه
۳۱ فروردين ۱۳۹۷
۱۷:۲۶
یادداشت
۸۸.۱۱.۱۰
گفتگو
۸۸.۱۱.۱۰
گزارش
۸۸.۱۱.۱۰
مقاله
نظرسنجی
از دیگران
یکشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۹ - ۰۸:۵۶ 0

بينگ مايكروسافت در اختيار صاحبان آيفون

موبیا (موبایل مدیا)/ گروهِ «از دیگران»:

منابع آگاه گزارش دادند كه شركت مايكروسافت همچنان تلاش مي‌كند Bing را به عنوان جستجوگر اينترنتي گوشي هوشمند آيفون در اختيار كاربران بگذارد.
به گزارش فارس به نقل از الكترونيستا، اخبار منتشر شده بر آن است كه مايكروسافت در مدل جديد گوشي آيفون Bing را به عنوان جستجوگر پيش‌فرض جايگزين سايت گوگل كرده است و مي‌كوشد در دستگاه‌هاي الكترونيكي اپل به صورت گسترده‌تر خدمات اينترنتي خود را ارايه دهد.
گفته شده است كه اگر مايكروسافت اين اقدام را با موفقيت انجام دهد، نقشه‌هاي الكترونيكي مايكروسافت نيز به صورت وسيع در اختيار صاحبان دستگاه‌هاي اپل قرار مي‌گيرد.
منابع آگاه گزارش داده‌اند كه شركت مايكروسافت هنوز در اين زمينه هيچ قراردادي را با اپل به امضا نرسانده اما در اين زمينه شانس زيادي وجود دارد كه Bing به مرورگر اينترنتي پيش‌فرض در گوشي آيفون تبديل شود.
شركت اپل مي‌كوشد قرارداد خود در اين زمينه را هرچه سريع‌تر به امضاء برساند تا در تاريخ 7 ژوئن و ضمن برگزاري كنفرانس WWDC بتواند خبر مربوط به اين اتفاق را اعلام كند.
اپل در تلاش است تا گزينه‌هاي بيشتري براي انجام جست‌وجوهاي اينترنتي در اختيار صاحبان آيفون بگذارد تا از اين طريق بتواند با اندرويد گوگل رقابت خود را افزايش دهد.

نظرات کاربران


تمام حقوق سایت برای صاحب سایت محفوظ می‌باشد. استفاده از مطالب موبیا با ذکر منبع آزاد است.