بازگشت به صفحه اصلی
سه شنبه
۱ اسفند ۱۳۹۶
۱۶:۴۱
یادداشت
۸۸.۱۱.۱۰
گفتگو
۸۸.۱۱.۱۰
گزارش
۸۸.۱۱.۱۰
مقاله
نظرسنجی
از دیگران
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۸۸ - ۱۲:۰۰ 0

ايرانسل برای کسب عنوان برتر، امسال هفته نامه علم روز را جایگزین عصرارتباط کرد

موبیا (موبایل مدیا)/ گروهِ «از دیگران»:

براساس تصميم هئيت داوران چهار تنديس زرين جشنواره ستاره‌هاي فناوري ايران طي مراسمي با حضور فعالان صنعت فناوري اطلاعات و ارتباطات كشور به شركت خدمات ارتباطي ايرانسل اهداء شد.
به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي ايرانسل، در مراسم اهداء جوايز جشنواره ستاره‌هاي فناوري ايران، هيئت داوران به سبب توسعه پرشتاب شبكه و عرضه خدمات پيشرفته و نوين ارزش افزوده در كشور، شركت خدمات ارتباطي ايرانسل را به عنوان «برترين ارايه دهنده خدمات ارتباطي كشور در سال 1388» اعلام و تنديس زرين خود را به اين شركت اهدا كرد.
هيئت داوران اين جشنواره، به سبب ايجاد نام تجاري شفاف، خوشنام و فراگير در بين كليه اقشار جامعه، نام تجاري ايرانسل را به عنوان «برند برتر حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات كشور در سال88» معرفي كرد.
بر اساس اين گزارش، هيئت داوران جشنواره ستاره‌هاي فناوري ايران، تنديس زرين «برترين مديريت روابط عمومي در صنعت فناوري اطلاعات و ارتباطات كشور در سال 1388» را به سبب برقراري ارتباطي مستمر و بهره‌برداري موثر از بسترهاي ICT، به مدير روابط عمومي ايرانسل اهدا كرد.
از سوي ديگر و در بخش انتخاب برترين مركز خدمات مشتري، هيئت داوران اين جشنواره، مركز تماس مشتركين ايرانسل را به سبب راه‌اندازي بزرگترين مركز تماس خاورميانه و سرويس دهي در 24 ساعت شبانه‌روز، 7 روز هفته و 365 روز سال، بعنوان «برترين مركز خدمات مشتري در حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات كشور در سال 88» معرفي كرد.
جشنواره ستاره‌هاي فناوري ايران، با هدف معرفي برترين فعاليت‌ها، خدمات و كالاهاي ارايه شده در بازار فناوري اطلاعات و ارتباطات كشور در سال 1388، همزمان با آغاز پنجمين سال فعاليت هفته‌نامه تخصصي علم روز، شب گذشته و با حضور فعالان صنعت فناوري اطلاعات و ارتباطات برگزار شد.

نظرات کاربران


تمام حقوق سایت برای صاحب سایت محفوظ می‌باشد. استفاده از مطالب موبیا با ذکر منبع آزاد است.