بازگشت به صفحه اصلی
سه شنبه
۱ اسفند ۱۳۹۶
۱۶:۴۰
یادداشت
۸۸.۱۱.۱۰
گفتگو
۸۸.۱۱.۱۰
گزارش
۸۸.۱۱.۱۰
مقاله
نظرسنجی
از دیگران
شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۸ - ۱۱:۳۱ 0

شاغلان سيار از مرز يك ميليارد نفر مي گذرد

موبیا (موبایل مدیا)/ گروهِ «از دیگران»:

تعداد شهروندان كره زمين كه با استفاده از دستاوردهاي فناوري به طور سيار و بدون حضور در محل خاصي وظايف شغلي خود را انجام مي دهند، تا قبل از پايان سال 2010 از مرز يك ميليارد نفر خواهد گذشت.
به گزارش فارس به نقل از تك تري، بررسي هاي موسسه تحقيقاتي آي دي سي نشان مي دهد كه تا سال 2011 در حدود 1.2 ميليارد نفر كارمند در سراسر جهان از انواع نرم افزارها و سرويس هاي تجاري و حرفه اي براي انجام وظايف محوله بهره خواهند گرفت و بدين وسيله تحولي اساسي در شيوه اي كاري و شغلي صورت مي گيرد.
اي دي سي همچنين پيش بيني كرده كه آمريكا در اين زمينه در صدر ديگر كشورها قرار خواهد گرفت و 75.5 درصد از نيروي شاغل سيار جهان را در خود جاي خواهد داد. قاره اروپا از اين نظر در رتبه دوم است و رشد نيروي كار سيار در آن در سال 2009 معادل 6 درصد بوده است. برآوردهاي آي دي سي نشان مي دهد كه اروپا تا قبل از سال 2013 نخواهد توانست از نظر نيروي كار سيار به آمريكا برسد.
در اين زمينه ژاپن نيز در حال رشد است، اما در ديگر نقاط جهان هنوز تحرك چنداني در اين زمينه مشاهده نمي شود. آي دي سي اميدوار است با گسترش فناوري هاي نوين 62 درصد از كل نيروهاي كار سيار جهان تا سال 2013 مربوط به آسيا و منطقه اقيانوسيه باشد.

نظرات کاربران


تمام حقوق سایت برای صاحب سایت محفوظ می‌باشد. استفاده از مطالب موبیا با ذکر منبع آزاد است.