بازگشت به صفحه اصلی
جمعه
۳۱ فروردين ۱۳۹۷
۱۷:۲۶
یادداشت
۸۸.۱۱.۱۰
گفتگو
۸۸.۱۱.۱۰
گزارش
۸۸.۱۱.۱۰
مقاله
نظرسنجی
خبرگاه
شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۰0

در دیداری دو ساعته طاهری با وزیر ورزش و جوانان؛
طاهری: از همه عزیزان درخواست دارم در سامانه 3090 بمانند و دائم باید تقویت شود تا اعضای آن بیشتر شوند

همراه اول با بستری که به صورت نرم افزاری و سخت افزاری فراهم کرده است کمک های مردمی را جمع آوری میکند و از طریق اسپانسر در اختیار ما قرار می دهد و رابطه بسیار خوبی با این اپراتور داریم. امروز در خصوص نوع همکاری با همراه اول و توسعه آن با دکتر سلطانی فر صحبت کردیم. همراه اول یک شریک بسیار خوب برای ما است و مدیران ان همکاری بسیار خوبی با ما دارند و قرار است این ارتباط توسعه بیشتری نیز پیدا کند.

علی اکبر طاهری: تاکید دکتر سلطانی فر ادامه حضور قدرتمندانه پرسپولیس در آسیاست/ در پرسپولیس ماندنی هستم و به شایعات توجه نمی کنم

موبیا- عصر امروز سرپرست باشگاه پرسپولیس به دیدار وزیر ورزش و جوانان در محل این وزارتخانه رفت.

به گزارش موبیا(موبایل مدیا) از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس دیدار خود با دکتر مسعود سلطانی فر را بسیار مثبت ارزیابی کرد و گفت: نشست بسیار خوب و مثبتی با وزیر ورزش و جوانان داشتیم.در مورد نکات زیادی با ایشان صحبت کردیم و گزارشات لازم را ارائه دادم که مهم ترین آن بحث حضور پرسپولیس در چندین جام مختلف در فصل بعد است که باید همزمان در لیگ، جام حذفی، مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و دوره جدید لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند. سال به سال رقابت ها سخت تر میشود و باید حضور خوب و مقتدرانه ای را داشته باشیم و تاکید جناب وزیر هم حضور قدرتمندانه در مسابقات آسیایی است.

من هم نکاتی را جهت تقویت تیم خدمت ایشان گفتم و ان شاالله با حمایت گسترده هوادارانمان که در یکی دو سال اخیر بسیار عالی تیم را همراهی کرده اند قهرمانی آسیا دور از دسترس نخواهد بود تا دل تمامی ایرانیان و بیش از 40 میلیون هوادار پرسپولیس زا شاد کنیم.

طاهری بحث توسعه و تسهیل همکاری های باشگاه پرسپولیس با اپراتور همراه اول را از دیگر نکات مطرح شده در این جلسه عنوان کرد و افزود: همراه اول با بستری که به صورت نرم افزاری و سخت افزاری فراهم کرده است کمک های مردمی را جمع آوری میکند و از طریق اسپانسر در اختیار ما قرار می دهد و رابطه بسیار خوبی با این اپراتور داریم. امروز در خصوص نوع همکاری با همراه اول و توسعه آن با دکتر سلطانی فر صحبت کردیم. همراه اول یک شریک بسیار خوب برای ما است و مدیران ان همکاری بسیار خوبی با ما دارند و قرار است این ارتباط توسعه بیشتری نیز پیدا کند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس همچنین در خصوص سامانه 3090 نیز گفت: این سامانه متعلق به خود باشگاه است و از همه عزیزان درخواست دارم در این سامانه بمانند و دائم باید تقویت شود تا اعضای آن بیشتر شوند. یکی از محورهای گفتگوی امروز ما توسعه همین سامانه هواداری بود که امیدواریم به زودی انجام شود.

طاهری در خصوص درآمد باشگاه از طریق بلیط فروشی نیز گفت: متاسفانه در یکی دو سال اخیر علیرغم توافقات خوبی که با سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال داشتیم که من انتظار دارم پیکره هم به همین سرعت صحبت های آقای تاج را دنبال کنند که اگر این کار انجام شود درآمدهای ما بسیار بالا خواهد رفت و بخشی از هزینه های باشگاه پوشش داده خواهد شد. با دکتر سلطانی فر دز خصوص ساماندهی این سامانه بلیط فروشی که شاید از طریق شرکت توسعه یا خود باشگاه باشد صحبت کردیم که تا چند روز آینده جمع بندی خواهد شد.

طاهری همچنین در خصوص مغفول شدن درآمد باشگاه پرسپولیس از تبلیغات محیطی گفت: سازمان لیگ خودش این تبلیغات محیطی را اداره میکند که اگر کمی تعاملش را با ما بیشتر کند سهم باشگاه نیز محفوظ خواهد ماند. همه این موارد را با جناب وزیر صحبت کردیم که امیدواریم برای فصل آینده تمام این مباحث اجرایی شود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص شایعات اخیر در برخی رسانه ها گقت: در جلسات قبلی که یکی دو هفته پیش با دکتر سلطانی فر داشتم ایشان تاکید بر ادامه همکاری بنده با باشگاه داشته و خواستار حفظ آرامش شدند و خواسته من هم چیزی جز رشد باشگاه پرسپولیس و حفظ شان آن نیست و هرچه این کار بهتر صورت بگیرد اقبال هواداران و دلشادی مردم بیشتر میشود. در 2 سال اخیر هواداران حمایت همه جانبه ای از ما داشتند و من هم با تمام توان در خومت این تیم هستم. از هواداران میخواهیم که در بعضی اقدامات تعجیل نکنند و خدای نکرده به کسی بی احترامی نشود. تمام ارکان وزارت در هرحال تلاش برای پیشرفت ورزش کشور و قابل احترام هستند. شاید بعضی وقت ها اختلاف نظرهایی باشد اما این نباید زمینه ساز بی احترامی شود.

طاهری در پایان خطاب به هواداران پرسپولیس گفت: همیشه رفتاری در شان هواداران پرسپولیس را داشته باشید. شان و مقام شما بسیار بالاست و همانطور که 2 فصل پیش با وجود اینکه قهرمان نشدیم بهترین دلگرمی را به ما دادید به این رفتار و منش بزرگ خود ادامه دهید. ان شالله به زودی خبرهای خوبی را در خصوص جذب بازیکن به شما خواهیم داد.

نظرات کاربران


تمام حقوق سایت برای صاحب سایت محفوظ می‌باشد. استفاده از مطالب موبیا با ذکر منبع آزاد است.