بازگشت به صفحه اصلی
سه شنبه
۱ اسفند ۱۳۹۶
۱۶:۴۴
یادداشت
۸۸.۱۱.۱۰
گفتگو
۸۸.۱۱.۱۰
گزارش
۸۸.۱۱.۱۰
مقاله
نظرسنجی
خبرگاه
یکشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۰ - ۰۸:۰۴0

مدير روابط عمومي همراه اول خبر داد:
همراه اول با شعار"همراه اول، همراه نوين" در دوازدهمين نمايشگاه تلكام حضور مي‌يابد

به منظور پاسخ‌گويي به سوالات بازديدكنندگان در خصوص تشعشات آنتن‌هاي موبايل، دستگاه تستري در غرفه تحقيقات راهبردي همراه اول قرار داده مي‌شود كه ضمن ارائه بروشورهايي در خصوص تشعشعات آنتن‌ها، به ويژه BTSهاي همراه اول، كارشناسان متخصص نيز به صورت مستقيم به سوالات بازديدكنندگان پاسخ خواهند داد.

موبيا- طبق روال‌ سال‌هاي گذشته، همراه اول در سالن اختصاصي خود در نمايشگاه تلكام، اتاق خبر دارد كه علاوه بر مكاني براي ارتباط با مديران، امكان ارسال‌خبر و استراحت را نيز براي خبرنگاران فراهم مي كند.

به گزارش موبيا(موبايل مديا)، حميدرضا آقاجاني مدير روابط عمومي همراه اول در گفت‌وگو با ستاد خبری گروه مخابرات ایران گفت: همراه اول امسال با شعار " همراه نوين" در سالن اختصاصي شماره 7 در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران تلکام حضور خواهد داشت.

وي با بيان اينكه همراه اول در نمايشگاه امسال، در چند بخش فعاليت خواهد داشت، توضيح داد: بخش نخست‌ شركت‌هايي هستند كه در زمينه توليد سرويس‌ براي همراه اول، در داخل كشور فعاليت مي‌كنند و شامل 12 شركت هستند. علاوه بر اين دو اپراتور خارجي "مبين‌وان" و " تله‌پرومو" نيز در زمينه ارائه سرويس با همراه اول همكاري دارند.

مدير روابط عمومي شرکت ارتباطات سیار در ادامه افزود : بخش دوم، شامل سرويس‌‌هاي ارزش‌افزوده است كه در طول برگزاري نمايشگاه تمامي سرويس‌هاي قديم و جديد به مشتركان ارائه خواهد شد. شركت مبين‌نت، از ديگر شركـت‌هاي همكار همراه اول است كه در سالن اختصاصي شماره 7 در كنار همراه اول خواهد بود و اين شركت سرويس وايمكس را ارائه مي‌كند. همچنين شركت جيرينگ در نمايشگاه امسال به سبك و سياق جديدي حضور مي‌يابد و به صورت پايلوت سرويس NFS را ارائه خواهد داد؛ به اين صورت كه يك ليبل روي گوشي‌ تلفن همراه چسبانده مي‌شود و به اين وسيله مشتركان از گيت‌هاي تعبيه شده عبور مي‌كنند و سپس تمامي عمليات‌هاي مالي ممكن را تجربه مي‌كنند.

وی با اشاره به ديگر خدمات همراه اول در نمايشگاه تلكام دوازدهم، گفت: يكي از دفاتر خدماتي نمونه همراه اول علاوه بر سرويس‌‌دهي به مشتركان در داخل نمايشگاه، در محيط خارج نيز كانتينر سياري براي اين منظور پيش‌بيني كرده است و همانند سال‌هاي گذشته مديران ارشد شركت ارتباطات سيار، در طول برگزاري نمايشگاه در سالن همراه اول حضور دارند و بازديدكنندگان از نمايشگاه مي‌توانند با آنها ارتباط برقرار كنند.

به گفته آقاجانی: همچنين طبق روال‌ سال‌هاي گذشته، همراه اول در سالن اختصاصي خود، اتاق خبري را خواهد داشت كه علاوه بر مكاني براي ارتباط با مديران، امكان ارسال‌خبر و استراحت را نيز براي خبرنگاران فراهم خواهد كرد.

مدیر روابط عمومی ارتباطات سیار تصریح کرد : در نمايشگاه تلكام دوازدهم دو سرويس اينترنت واي فاي و وايمكس در سالن اختصاصي همراه اول به بازديدكنندگان ارائه خواهد شد. همچنين در داخل سالن و داخل محوطه، با BTSهاي جديد، پوشش‌هاي جديدي ايجاد شده كه تمام بازديدكنندگان بتوانند از سرويس‌ها به صورت ايده‌ال استفاده كنند.

علاوه بر اين، به منظور پاسخ‌گويي به سوالات بازديدكنندگان در خصوص تشعشات آنتن‌هاي موبايل، دستگاه تستري در غرفه تحقيقات راهبردي همراه اول قرار داده مي‌شود كه ضمن ارائه بروشورهايي در خصوص تشعشعات آنتن‌ها، به ويژه BTSهاي همراه اول، كارشناسان متخصص نيز به صورت مستقيم به سوالات بازديدكنندگان پاسخ خواهند داد.

نظرات کاربران


تمام حقوق سایت برای صاحب سایت محفوظ می‌باشد. استفاده از مطالب موبیا با ذکر منبع آزاد است.