بازگشت به صفحه اصلی
جمعه
۳۱ فروردين ۱۳۹۷
۱۷:۲۶
یادداشت
۸۸.۱۱.۱۰
گفتگو
۸۸.۱۱.۱۰
گزارش
۸۸.۱۱.۱۰
مقاله
نظرسنجی
خبرگاه
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۸۹ - ۱۴:۰۰0

روابط عمومي مخابرات به نقل از روابط عمومي رگولاتوري:
گفتگویی در مورد فروش بيش از قيمت مصوب سيمكارت توسط همراه اول انجام نشده است

شرکت مخابرات ایران در پاسخ به رگولاتوري، مصوبه سال 1387 هیات محترم دولت را مبنی بر فروش سیم کارت به قیمت 288 هزار تومان، ارسال و راجع به لغو و یا بلا اثر بودن این مصوبه استعلام نمود که تا این تاریخ پاسخی دریافت نشده است.

موبیا- آنچه در برخي رسانه ها به نقل از سازمان تنظیم مقررات در زمینه فروش سیم کارت توسط شرکت ارتباطات سیار ايران بیش از قیمت های مصوب منتشر شده، برگرفته از ذهنیات خبرنگار رسانه ها بوده و با هیچ یک از رسانه ها گفت و گویی در این زمینه انجام نشده است.

به گزارش موبيا (موبايل مديا)، روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران اعلام کرد: در پی انتشار اخباری از برخی رسانه ها به نقل از سازمان تنظیم مقررات در زمینه فروش سیم کارت توسط شرکت ارتباطات سیار بیش از قیمت های مصوب، طی تماس خبرنگار ما با روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات اعلام شد با هیچ یک از رسانه ها گفت و گویی در این زمینه انجام نشده است و آنچه منتشر شده برگرفته از ذهنیات خبرنگار رسانه ها بوده و تکذیب می گردد.

شایان ذکر است در مرداد ماه سال جاری سازمان مذکور طی نامه ای به شرکت مخابرات ایران اعلام کرد که این شرکت از فروش سیم کارت های 288 هزار تومانی خودداری کند.

شرکت مخابرات ایران در پاسخ به آن سازمان مصوبه سال 1387 هیات محترم دولت را مبنی بر فروش سیم کارت به قیمت 288 هزار تومان به آن سازمان ارسال و راجع به لغو و یا بلا اثر بودن این مصوبه استعلام نمود که تا این تاریخ پاسخی دریافت نشده است.

نظرات کاربران


تمام حقوق سایت برای صاحب سایت محفوظ می‌باشد. استفاده از مطالب موبیا با ذکر منبع آزاد است.