بازگشت به صفحه اصلی
سه شنبه
۱ اسفند ۱۳۹۶
۱۶:۴۶
یادداشت
۸۸.۱۱.۱۰
گفتگو
۸۸.۱۱.۱۰
گزارش
۸۸.۱۱.۱۰
مقاله
نظرسنجی
خبرگاه
دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۹ - ۱۱:۳۰0

سرويس «رومينگ كم هزينه» همراه اول براي سيمكارتهاي اعتباري؛
حجاج فقط با دقيقه اي 500تومان مي توانند با ايران و داخل عربستان تماس بگيرند

هزينه تماس هاي دريافتي همواره 1669 ريال و هزينه ارسال پيامك 4305 است و با استفاده از اين سرويس، هزينه تماس هاي داخلي در آن كشور، از 9418 ريال به 5000 ريال و هزينه تماس با ايران، از 25564 ريال به 5000 ريال كاهش مي يابد.

موبيا- در راستاي ارائه خدمات ارتباطي ارزان قيمت به زائرين محترم بيت الله الحرام و عتبات عاليات، همراه اول سرويس رومينگ كم هزينه را بر روي كليه سيم كارت هاي اعتباري ارائه كرد.

به گزارش موبيا (موبايل مديا)، روابط عمومي شركت ارتباطات سيار ايران اعلام كرد: زائرين محترم مي توانند با استفاده از كد *199* از اين سرويس استفاده و تا ميزان 80 درصد در هزينه مكالمات رومينگ بين الملل خود صرفه جويي كنند.

بر اساس اين گزارش مشتركين سيم كارت هاي اعتباري كه متقاضي استفاده از اين سرويس باشند، بايد قبل از شماره مقصد، كد *199* را وارد نموده و در انتهاي شماره مقصد، علامت # را وارد و با فشار دادن علامت (دكمه) سبز گوشي نسبت به شماره گيري اقدام كنند. پس از شماره گيري به روش مذكور، در فاصله زماني كوتاهي (10 الي 15 ثانيه) گوشي تلفن همراه مشترك زنگ مي خورد كه با پاسخ به اين تماس ارتباط برقرار مي شود.

اين گزارش مي افزايد: نوسان نرخ ارز در تعرفه هاي اعلام شده تأثيرگذار است و چنانچه مشترك قبل از شماره مورد نظر، كد *199* را وارد نكند، هزينه رومينگ با تعرفه عادي محاسبه مي شود. همچنين در صورت تغيير كد *199*، مراتب از طريق پيامك به اطلاع زائرين محترم مي رسد.

طبق اين گزارش، هزينه تماس هاي دريافتي همواره 1669 ريال و هزينه ارسال پيامك 4305 است و با استفاده از اين سرويس، هزينه تماس هاي داخلي در آن كشور، از 9418 ريال به 5000 ريال و هزينه تماس با ايران، از 25564 ريال به 5000 ريال كاهش مي يابد.

همراه اول به مشتركين خود توصيه كرده است قبل از سفر نسبت به افزايش اعتبار سيم كارت خود به ميزان كافي اقدام كنند. زائرين محترم مي توانند از طريق TOPUP با مراجعه به پرتال همراه اول به نشاني www.mci.ir ، از طريق پايانه هاي فروش (POS)، از طريق دستگاههاي خودپرداز (ATM) و از طريق دستگاههاي وب كيوسك نصب شده در اماكن عمومي پرتردد نظير فروشگاهها و ايستگاههاي مترو افزايش اعتبار دهند.

همچنين بستگان زائرين محترم در داخل كشور نيز مي توانند از طريق TOPUP و سرويس انتقال اعتبار همراه اول نسبت به افزايش اعتبار سيم كارت اقدام نمايند.

مشتركين سيم كارت هاي اعتباري همراه اول جهت كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص مي توانند به پرتال اين شركت به نشاني www.mci.ir مراجعه كنند.

نظرات کاربران


تمام حقوق سایت برای صاحب سایت محفوظ می‌باشد. استفاده از مطالب موبیا با ذکر منبع آزاد است.