بازگشت به صفحه اصلی
دوشنبه
۳۰ بهمن ۱۳۹۶
۱۵:۰۴
یادداشت
۸۸.۱۱.۱۰
گفتگو
۸۸.۱۱.۱۰
گزارش
۸۸.۱۱.۱۰
مقاله
نظرسنجی
خبرگاه
شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۹ - ۰۸:۰۰0

رگولاتور در گفتگو با سايت رسمي رگولاتوري:
ايرانسل براي ادامه فروش سيمكارتهايش بايد به رگولاتوري درخواست افزايش سقف بدهد

اپراتورها نيز قطعاً در صورتيكه تعهداتشان كامل شده بايستي به رگولاتوري در خواست افزايش داده و پس از بررسي و در صورت اخذ موافقت رگولاتوري كه بستگي به وضعيت بازار و نظرات كارشناسي و ساير عوامل دخيل دارد، آنگاه نسبت به ادامه فروش سبم كارت اقدام خواهند كرد. اپراتور دوم نيز براي ادامه فروش سيم كارت از اين قانون مستثني نيست.

موبيا- اپراتوري كه تعهداتش كامل شده براي افزايش تعهداتش بايستي موافقت رگولاتوري را اخذ كند.

به گزارش موبيا (موبايل مديا) از روابط عمومي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي، اخيرا رسانه اي به نقل از رياست سازمان، خبري را مبني برادامه فروش سيم كارت هاي اپراتور دوم مخابره كرده است كه ما را بر آن داشت كه با دكتر كرم پور معاون وزير و رياست سازمان گفتگويي انجام دهيم كه ايشان در اين گفتگو اظهار كردند:
«رگولاتوري با اپراتورها تعامل مناسبي داشته و پرداخت به موقع تعهدات مالي آنها كه اخيرا اپراتور دوم انجام داده است را مثبت ارزيابي مي كند.

اپراتورها نيز قطعاً در صورتيكه تعهداتشان كامل شده بايستي به رگولاتوري در خواست افزايش داده و پس از بررسي و در صورت اخذ موافقت رگولاتوري كه بستگي به وضعيت بازار و نظرات كارشناسي و ساير عوامل دخيل دارد، آنگاه نسبت به ادامه فروش سبم كارت اقدام خواهند كرد.

اپراتور دوم نيز براي ادامه فروش سيم كارت از اين قانون مستثني نبوده و بايستي مطابق روش فوق الذكر اقدام نمايد. ايشان در پايان تاكيد كردند كه سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي تمامي تلاش خود را براي نظارت و تنظيم بازار به كار مي بندد.»

نظرات کاربران


تمام حقوق سایت برای صاحب سایت محفوظ می‌باشد. استفاده از مطالب موبیا با ذکر منبع آزاد است.