بازگشت به صفحه اصلی
سه شنبه
۱ اسفند ۱۳۹۶
۱۶:۴۱
یادداشت
۸۸.۱۱.۱۰
گفتگو
۸۸.۱۱.۱۰
گزارش
۸۸.۱۱.۱۰
مقاله
نظرسنجی
خبرگاه
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۹ - ۰۸:۳۰0

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات خبر داد:
ابلاغ آیین نامه جدید دفاتر پیشخوان دولت

بر اساس این آیین نامه، همه دستگاه ها ملزم هستند خدمات خود را در قالب دفاتر پیشخوان دولت ارایه کنند.

موبيا- آیین نامه جدید دفاتر پیشخوان دولت به تصویب کار گروه ستاد مدیریت حمل و نقل رسیده و براي اجرا، ابلاغ شده است.

به گزارش موبيا (موبايل مديا) از روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس رضوانی -معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی- ، ضمن بیان این مطلب، گفت: این آیین نامه، بعد از دو مرحله اصلاحات، دو هفته پیش به تصویب وزرای عضو کار گروه ستاد مدیریت حمل و نقل رسید.

وی افزود: بر اساس این آیین نامه، همه دستگاه ها ملزم هستند خدمات خود را در قالب دفاتر پیشخوان دولت ارایه کنند.

وی خاطر نشان کرد: بر همین اساس و برای مدیریت این دفاتر در هر یک از استان ها، یک کار گروه استانی در استانداری ها تشکیل می شود.

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات با بیان این مطلب که در حال حاضر کار گروه های مذکور تشکیل شده اند، گفت: نماینده دستگاه های خدمات دهنده، معاون استاندار، نماینده سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و نماینده صنف دفاتر پیشخوان دولت، اعضای این کار گروه را در استان ها تشکیل خواهند داد.

وی ادامه داد: مدیریت و هماهنگی این کار گروه های استانی بر عهده کار گروه راهبری که در ستاد مدیریت حمل و نقل تشکیل شده است، خواهد بود.

رضوانی با تأکید بر این مطلب که دولت مصمم به اجرای این آیین نامه است، تصریح کرد: بر اساس آیین نامه مذکور، انجام تمامی کارهای اجرایی این دفاتر بر عهده کار گروه های استانی خواهد بود و مجوز فعالیت این دفاتر نیز از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی صادر خواهد شد.

نظرات کاربران


تمام حقوق سایت برای صاحب سایت محفوظ می‌باشد. استفاده از مطالب موبیا با ذکر منبع آزاد است.