بازگشت به صفحه اصلی
دوشنبه
۲۷ آذر ۱۳۹۶
۱۶:۲۰
یادداشت
۸۸.۱۱.۱۰
گفتگو
۸۸.۱۱.۱۰
گزارش
۸۸.۱۱.۱۰
مقاله
نظرسنجی
خبرگاه
یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹ - ۱۵:۳۰0

با وجود واریز وجه به حساب بانک ملت، به دلیل مشکلات نرم افزاری:
پرداخت سود سهامداران حقیقی شرکت مخابرات ایران به سه شنبه موکول شد

به دنبال برگزاری مجمع عمومی سالیانه این شرکت در 18 اردیبهشت ماه و تصویب سود 300 ریالی به ازای هر سهم، بلافاصله کل سود سهامداران حقیقی به حساب تعیین شده در بانک ملت واریز و مقرر شد از تاریخ 25 اردیبهشت ماه پرداخت شود، لیکن به دلیل پاره ای مشکلات نرم افزاری، این امر به روز سه شنبه 28 اردیبهشت ماه موکول شد.

موبیا- سهامداران حقیقی شرکت مخابرات ایران از روز سه شنبه 28 اردیبهشت برای دریافت سود خود به بانک ملت مراجعه کنند.

به گزارش موبیا (موبایل مدیا)، روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران اعلام کرد: به دنبال برگزاری مجمع عمومی سالیانه این شرکت در 18 اردیبهشت ماه و تصویب سود 300 ریالی به ازای هر سهم، بلافاصله کل سود سهامداران حقیقی به حساب تعیین شده در بانک ملت واریز و مقرر شد از تاریخ 25 اردیبهشت ماه پرداخت شود، لیکن به دلیل پاره ای مشکلات نرم افزاری، این امر به روز سه شنبه 28 اردیبهشت ماه موکول شد.

این گزارش می افزاید: همکاران مسؤول در شرکت مخابرات ایران و بانک ملت تمام تلاش خود را برای رفع مشکل به کار بردند، اما به دلیل گستردگی و پراکندگی سهامداران روز گذشته و امروز امکان پرداخت سود میسر نشد.

روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ضمن پوزش از همه سهامداران، از آنان می خواهد روز سه شنبه با در دست داشتن اصل برگ سهام و کارت ملی به شعب بانک ملت مراجعه و سود خود را دریافت کنند.

نظرات کاربران


تبلیغ
پربیننده ها
ارسال 803 ميليون پيامك تبريك عيدفطر در شبكه همراه اول ورود مرکز تلفن همراه ورامین به شبکه همراه اول پرداخت سود سهامداران حقیقی شرکت مخابرات ایران به سه شنبه موکول شد وصل خودکار سیم کارت های قطع بدهی از طریق سامانه 09990 تجليل از همراه اول در همايش ملي دفاتر پيشخوان خدمات دولت و بخش عمومي غيردولتي در پاسخ به اين سوال ما همه اطلاعات مربوط به فرد را رييس مركز آمار ايران تصريح كرد بقيه در خوشه‌هاي يك و دو قرار دارند ما اطلاعات صحيح را در پايگاه! اعلام نظر هيات منصفه دادگاه مطبوعات درباره عصرارتباط مدير عامل شركت مخابرات خبر داد: تعداد پرسنل همراه اول، مخابرات ايران و مخابرات استانها به ترتيب 3.1 ، 3.5 و 93.4 درصد كل پرسنل شركت مخابرات ايران 3 راه تماس اضطراری برای مشترکی که شارژ ندارد/ 5 دقیقه مکالمه رایگان ايرانسل برای کسب عنوان برتر، امسال هفته نامه علم روز را جایگزین عصرارتباط کرد ورود شوراي رقابت به مسائل مخابرات، منطق اقتصاد را زير سوال مي‌برد
تمام حقوق سایت برای صاحب سایت محفوظ می‌باشد. استفاده از مطالب موبیا با ذکر منبع آزاد است.