بازگشت به صفحه اصلی
سه شنبه
۱ اسفند ۱۳۹۶
۱۶:۴۲
یادداشت
۸۸.۱۱.۱۰
گفتگو
۸۸.۱۱.۱۰
گزارش
۸۸.۱۱.۱۰
مقاله
نظرسنجی
خبرگاه
یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹ - ۰۹:۰۰0

گزارش روابط عمومی مخابرات از نمایشگاه کیش:
پایان دومین نمایشگاه تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات در جزیره کیش

شرکت مخابرات ایران بعد از خصوصی سازی و واگذاری سهام 50درصد به اضافه یک، درصدد تدوین، تغییر و اصلاح برخی روش های قبلی برآمده و برای حضور در بازارهای جهانی، شرکت در این چنین نمایشگاه هایی را امری ضروری تلقی می نماید.

موبیا- دومین نمایشگاه تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات که از بیست و یکم اردیبهشت ماه سال جاری آغاز به کار کرده بود، روز جمعه گذشته (24 اردیبهشت ماه) به کار خود پایان داد.

به گزارش موبیا (موبایل مدیا) از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، در این نمایشگاه که در فضایی به وسعت یک هزار و 200 متر مربع در تالار جزیره کیش دایر شده بود ، بیش از 27 شرکت داخلی و خارجی حضور یافتند.

شرکت مخابرات ایران نیز در قالب مجموعه شرکت های داخلی در غرفه ای به مساحت 140متر مربع حضوری فعال داشت و به ارایه آخرین دستاوردهای مخابراتی و فناوری اطلاعات پرداخت.

هدف از برگزاری این نمایشگاه، جذب سرمایه گذاران داخلی، خارجی، معرفی خدمات نوین ارتباطی، شیوه ها و راهکارهای ارتقاء صنعت مخابرات و تعامل با فعالان حوزه ICT می باشد.

از مهم ترین شرکت های حاضر در این نمایشگاه می توان به شرکت مخابرات ایران، شرکت ارتباطات سیار ایران، شرکت مخابرات استان تهران، مرکز تحقیقات مخابرات ایران وابسته به صنعت مخابرات کشور اشاره کرد.

در حاشیه برگزاری این نمایشگاه، دو گردهمایی تخصصی و یک کارگاه آموزشی نیز با حضور استادان و کارشناسان ICT برگزار شد.

گفتنی است شرکت مخابرات ایران نیز بعد از خصوصی سازی و واگذاری سهام 1 به اضافه 50درصد، درصدد تدوین، تغییر و اصلاح برخی روش های قبلی برآمده و برای حضور در بازارهای جهانی، شرکت در این چنین نمایشگاه هایی را امری ضروری تلقی می نماید.

نظرات کاربران


تمام حقوق سایت برای صاحب سایت محفوظ می‌باشد. استفاده از مطالب موبیا با ذکر منبع آزاد است.