بازگشت به صفحه اصلی
سه شنبه
۱ اسفند ۱۳۹۶
۱۶:۴۳
یادداشت
۸۸.۱۱.۱۰
گفتگو
۸۸.۱۱.۱۰
گزارش
۸۸.۱۱.۱۰
مقاله
نظرسنجی
خبرگاه
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۹ - ۱۱:۰۰0

از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛
قائم مقام وزیر ارتباطات در فناوری و امور بین الملل منصوب شد

نظر به شایستگی، حسن سوابق، تعهد و تجارب ارزشمندتان در عرصه‌های مختلف مدیریتی و روحیه پرتلاش و خستگی ناپذیر و انقلابی‌تان، به موجب این حکم جنابعالی را به سمت قائم مقام وزیر در فناوری و امور بین الملل منصوب می نمایم.

موبیا- مهندس رضا تقی پور طی حکمی، دکتر مهدی اخوان بهابادی را به سمت قائم مقام وزیر در فناوری و امور بین الملل منصوب کرد.

به گزارش موبیا (موبایل مدیا) از روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در متن حکم صادر شده از سوی مهندس تقی پور آمده است: " جناب آقای دکتر مهدی اخوان بهابادی، نظر به شایستگی، حسن سوابق، تعهد و تجارب ارزشمندتان در عرصه‌های مختلف مدیریتی و روحیه پرتلاش و خستگی ناپذیر و انقلابی‌تان، به موجب این حکم جنابعالی را به سمت قائم مقام وزیر در فناوری و امور بین الملل منصوب می نمایم.

اهم انتظارات از جنابعالی عبارتست از:
1- سیاستگذاری، راهبری و نظارت بر طرحها و برنامه‌های راهبردی و عملیاتی فناوری اطلاعات و ارتباطات در حوزه وزارت، شرکت‌ها، سازمان‌ها و مراکز تابعه.
2- حمایت از توسعه فعالیت‌های بخش غیر دولتی با تأکید بر توسعه شرکت‌های دانش بنیان از طریق مدیریت و ارائه وام وجوه اداره شده
3- ایجاد زمینه‌های رشد، تعالی دانش و فناوری‌های نوین در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ازطریق تقویت مناسبات هدفمند و کنترل شده با مراکز و مجامع علمی و صنعتی داخل و خارج از کشور.
4- سیاستگذاری، هدایت و نظارت بر توسعه شبکه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور با هماهنگی و استفاده از ابزارها و ساختارها و راه کارهای قانونی پیش بینی شده.
5- ایجاد هماهنگی و همگرائی بین شرکت فناوری اطلاعات، موسسه تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت ارتباطات زیر ساخت باهدف ایجاد وحدت رویه در جهت تحقق اهداف کلان وزارت.
6- سیاستگذاری و پیگیری ایجاد، حفظ و تداوم و توسعه حضور قدرتمند کشور در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (با تاکید بر توانمندی بخش خصوصی) در عرصه های بین المللی (صدور دانش فنی و تجهیزات تخصصی) با توجه مضاعف به کشورهای همسایه و کشورهای دارای روابط استراتژیک با ج.ا.. ایران.
7- تبیین سیاست‌ها، خط مشی‌ها، راهبردها و اجرای راه کارها به منظور تداوم حضور موثر و ارتقاء جایگاه ایران(به نمایندگی وزارت متبوع) در مجامع و اتحادیه‌های بین المللی و منطقه‌ای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و فضا.
8- ایجاد زمینه مناسب و ارائه تسهیلات و حمایت‌های لازم بمنظور برقراری ارتباط مناسب ما بین مراکز آموزشی، تحقیقاتی و صنعتی کشور در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات با ارکان و اجزاء تابعه وزارت متبوع.
9- پیگیری انجام تعهدات و قراردادهای فیمابین دولت ج.ا.ا با کشورهای مختلف در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات.

امید است در جهت تحقق اصول چهارگانه دولت شامل عدالت گستری، مهرورزی، خدمت به بندگان خدا، پیشرفت و تعالی مادی و معنوی کشور و همچنین نصب العین قراردادن تقوای اللهی، برابر چارچوب شرح وظایف محوله جدیت و تلاش و افری را ایفاء نموده و با اتکال به خداوند متعال و همکاری تمامی معاونت‌ها و مدیریت‌ها و همکاران در تمامی بخش‌ها و همچنین مدیران ارشد و میانی وزارتخانه و شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه بخصوص شرکت فناوری اطلاعات، شرکت زیرساخت و موسسه تحقیقات فناوری اطلاعات و ارتباطات، در انجام مطلوب برنامه‌ها و وظایف محوله موفق باشید."

نظرات کاربران


تمام حقوق سایت برای صاحب سایت محفوظ می‌باشد. استفاده از مطالب موبیا با ذکر منبع آزاد است.