بازگشت به صفحه اصلی
يكشنبه
۲۷ اسفند ۱۳۹۶
۰۰:۱۷
یادداشت
۸۸.۱۱.۱۰
گفتگو
۸۸.۱۱.۱۰
گزارش
۸۸.۱۱.۱۰
مقاله
نظرسنجی
خبرگاه
یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۸۹ - ۱۰:۳۰0

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد:
89، سال بازنگری در نحوه پرداختن به مأموریت ها

با تلاش‌های صورت گرفته از سوی کارشناسان و مدیران، جایگاه وزارت ارتباطات در بودجه سال 89 نسبت به سال‌های گذشته بهبود یافته و سهم بهتری را به خود اختصاص داده است.

موبیا- با توجه به تحولات سال گذشته، می بایست در سال جدید با تجدید ساختار، در نحوه پرداختن به مأموریت ها بازنگری شود.

به گزارش موبیا (موبایل مدیا) از روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس رضا تقی پور، در دیدار نوروزی با مدیران و کارکنان مجموعه وزارت ارتباطات، ضمن بیان این مطلب، اظهار داشت: واگذاری تصدی گری ها و خصوصی سازی مخابرات یکی از تحولات بزرگ سال گذشته بود.

وی افزود: می بایست به منظور ساماندهی مجدد در این حوزه در بحث های حاکمیتی و آماده سازی زیرساخت‌ها، در نحوه پرداختن مأموریت‌ها بازنگری شود.

وی با اشاره به اعتبارات وزارت ارتباطات در سال جاری گفت: با تلاش‌های صورت گرفته از سوی کارشناسان و مدیران، جایگاه وزارت ارتباطات در بودجه سال 89 نسبت به سال‌های گذشته بهبود یافته و سهم بهتری را به خود اختصاص داده است.

تقی پور خاطر نشان کرد: می‌بایست برای رسیدن به اهداف تعیین شده در سال جاری، همت مضاعفی داشته باشیم تا برنامه‌های پیش‌بینی شده محقق شود.

وی با بیان این مطلب که در برنامه چهارم توسعه، توسعه کمی در حوزه ارتباطات به خوبی صورت گرفته است، تصریح کرد: باید در برنامه پنجم، توسعه حوزه فناوری اطلاعات که برای نظام از اهمیت بالایی برخوردار است، مد نظر قرار گیرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با اشاره به شش محور اصلی تدوین شده در این بخش، تأکید کرد: از ابتدای سال جاری، اجرایی کردن این پروژه‌ها آغاز شده و امیدواریم در دولت دهم، امکان ارایه درصد زیادی از خدمات به صورت الکترونیکی به کاربران فراهم شود.

وی سال 88 را از نظر ملی برای ایران سال امتحان دانست و اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی ایران طی سال گذشته امتحان‌های بزرگی را با موفقیت و سربلندی پشت سر گذاشته است.

مهندس رضا تقی پور افزود: امیدواریم در سال جدید با توجه به آرامشی که بعد از این امتحان بر نظام حاکم شده است و در دهه چهارم که دهه پیشرفت و عدالت نام گذاری شده، شاهد یک سال پر خیر و برکت توأم با عزت و سربلندی برای همه مردم باشیم.

نظرات کاربران


تمام حقوق سایت برای صاحب سایت محفوظ می‌باشد. استفاده از مطالب موبیا با ذکر منبع آزاد است.