بازگشت به صفحه اصلی
سه شنبه
۱ اسفند ۱۳۹۶
۱۶:۴۵
یادداشت
۸۸.۱۱.۱۰
گفتگو
۸۸.۱۱.۱۰
گزارش
۸۸.۱۱.۱۰
مقاله
نظرسنجی
خبرگاه
دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۸ - ۱۳:۰۸0

مدیرکل روابط عمومی وزارت ارتباطات خبر داد:
برگزاری دومین جشنواره ICT و رسانه

"خبر"، "گزارش"، "مصاحبه"، "تیتر"، "مقاله"، "ترجمه"، "عکس و طرح" و" نقد" از جمله بخش های مورد ارزیابی در این جشنواره است. علاقه مندان مجاز به ارسال حداکثر سه اثر در هر یک از بخش ها هستند که از میان آن ها تنها یک اثر به انتخاب هیات داوران به مرحله داوری نهایی راه می یابد.

موبیا- مردادماه سال آینده و همزمان با روز خبرنگار، دومین جشنواره ICT و رسانه، با مشارکت شرکت مخابرات ایران و شرکت ها و سازمان های زیر مجموعه وزارت ارتباطات برگزار می شود.

به گزارش موبیا (موبایل مدیا) از روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سید محمد حسین پور -مشاور وزیر و مدیر کل روابط عمومی-، ضمن بیان این مطلب، گفت: این جشنواره با هدف ارتقاء سطح کیفی و اثرگذاری رسانه های فعال در توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات و تقدیر از اصحاب رسانه برگزار می شود.

وی افزود: هدفمندسازی محتوای رسانه ها در راستای کمک به توسعه فرهنگ ICT، ارتقاء سطح کیفی و کمی تولیدات رسانه ای در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و افزایش و بهبود نقش نظارتی رسانه ها در این حوزه، از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

وی خاطرنشان کرد: از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره می توان به افزایش میزان اثرگذاری رسانه ها برروند فعالیت ها و سیاستگذاری های متولیان این حوزه و همچنین ایجاد ارتباط مطلوب و اعتماد متقابل میان رسانه و منابع خبری، اشاره کرد.

مدیرکل روابط عمومی وزارت ارتباطات تصریح کرد: "خبر"، "گزارش"، "مصاحبه"، "تیتر"، "مقاله"، "ترجمه"، "عکس و طرح" و" نقد" از جمله بخش های مورد ارزیابی در این جشنواره است.

حسین پور در خصوص چگونگی و شرایط برگزاری این جشنواره نیز گفت: کلیه روزنامه نگاران، نویسندگان و خبرنگاران حوزه ICT در نشریات چاپی، خبرگزاری ها و سایت های خبری و وبلاگ ها می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

وی تأکید کرد: متقاضیان می بایست آثار منتشر شده خود در رسانه های مذکور را که از ابتدای بهمن ماه سال 87 تا ابتدای تیر ماه سال آینده به رشته تحریر در آورده اند، به دبیرخانه دائمی این جشنواره ارسال کنند.

مشاور وزیر ارتباطات افزود: متقاضیان حداکثر تا اول تیرماه سال 1389 فرصت دارند تا آثار خود را از طریق پست پیشتاز به روابط عمومی وزارت ارتباطات ارسال و یا نسخه اسکن شده آن را به نشانی پست الکترونیکی ictfestival@ict.gor.ir ارسال کنند.

وی درباره ضوابط این جشنواره نیز اظهار داشت: علاقه مندان مجاز به ارسال حداکثر سه اثر در هر یک از بخش های مورد ارزیابی هستند که از میان آن ها تنها یک اثر به انتخاب هیات داوران به مرحله داوری نهایی راه می یابد.

نظرات کاربران


تمام حقوق سایت برای صاحب سایت محفوظ می‌باشد. استفاده از مطالب موبیا با ذکر منبع آزاد است.